همه دسته بندی ها

ایمیل [ایمیل محافظت شده]

تلفن: +86 731 8512 2549

EN

صفحه اصلی>درباره‌ ما>نمایه شرکت

jinde Tech

Changsha Jinde Technology Co.، Ltd ، واقع در شهر چانگشا ، چین ، مجموعه ای از تجهیزات تصویربرداری پزشکی و محصولات ضدعفونی کننده هوا را توسعه داده است: نمایشگر فیلم اشعه ایکس LED ، دستگاه ضدعفونی کننده پلاسما ، ضدعفونی کننده های بستر ، برانکارد و ویلچر غیر مغناطیسی MRI ، چرخ دستی کامپیوتر پزشکی و سایر وسایل پزشکی. این محصولات به طور گسترده ای در بخش رادیولوژی ، اتاق عمل ، CSSD ، بخش سرپایی و بستری سطوح مختلف بیمارستان ها یا مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرند.


با مزیت فناوری و کیفیت عالی ، ما سطح پیشرفته را در این زمینه حفظ می کنیم. شرکت ما دارای گواهینامه ISO9001: 2015 است و اکثر محصولات دارای نشان CE هستند و ما دارای برخی از دانش های ثبت شده هستیم.
 

همانطور که شرکت به سرعت در حال رشد است ، ما نه تنها بازار چین را ایمن کرده ایم ، بلکه دستاوردهای بزرگی را در بازار بین المللی به دست آورده ایم. ما برخی از توزیع کنندگان خارج از کشور را توسعه داده ایم و در شرکت در رویدادهای پزشکی بین المللی برای گسترش نام تجاری و سهم بازار خود فعال هستیم. محصولات ما به نزدیک به 50 کشور و منطقه در آسیای جنوب شرقی ، اروپا ، آمریکای لاتین ، آفریقا و غیره صادر می شود و از ارزش بالایی برای مشتریان برخوردار است.
 

با رعایت اصل "ابتدا مشتری ، اول خدمات" و فلسفه کسب و کار "ساختن نام تجاری با وفاداری و اعتماد ، ایجاد آینده با کیفیت" ، ما قصد داریم تا "Jinde" را به عنوان یک نام تجاری درجه یک با ارزش جهانی بر اساس حرفه ای تأسیس کنیم. تیم فنی ، کیفیت عالی ، شبکه فروش مناسب و رقابتی.